Zveme vás do informačního stánku Geoparku Joachima Barranda

10. 5. 2014

Srdečně vás zveme do informačního stanu Geoparku Joachima Barranda, který tak jako každým rokem najdete v sobotu 24. května 2014 v areálu Lomů Mořina.

Informační stánek  otevřeme u příležitosti Evropského dne chráněných území dříve známé jako Den parků na akci, kterou tradičně pořádá Správa Chráněné krajinné oblasti Český kras ve spolupráci s místními spolky a firmami, které nabízejí návštěvníkům Českého krasu nejrůznější zajímavosti a atrakce.

Pro návštěvníky našeho stánku máme připraveny geologickou mapu Barrandienu, turistickou mapu jeho pražské části,  zcela nové miniprůvodce pěti návštěvnických tras pro dospělé i děti a další informační materiály. Na stánku bude také prezentován aktuální projekt geoparku Barrandien (nejen) dětem, který podpořil Středočeský kraj.

V areálu Lomů bude pro technicky založené návštěvníky připravena miniaturní virtuální naučná stezka. Každý kolemjdoucí si bude moci také vyzkoušet své znalosti o geoparku v malém znalostním kvízu a vyhrát sadu krásných pohlednic s otiskem příležitostného razítka nebo další drobné upomínkové předměty.

Těšíme se na vás.