Vypravte se do jarní přírody

20. 3. 2019

Strávit jaro aktivně můžete mnoha způsoby. A třeba vás inspirujeme našimi tipy pro výpravy do přírody.

Zkuste to pěšky nebo na kole. Dobrodružství v naší krajině máte na dosah vašich domovů.

Projděte se po dně pravěkých moří. Naše paleontologické vycházky se vyznačují tím, že na nich je z 96,6 % pěkné počasí. A také garantujeme, že 100 % návštěvníků si najde svojí zkamenělinu. Vycházky vede zkušený průvodce Štěpán Rak mladší, takže se nebudete nudit vy ani vaše děti! Vše o již proběhlých vycházkách a termíny těch jarních najdete zde.
Vydejte se na stezky Barrandienu. Vyberte si jednu z jedenácti tras v průvodci Stezkami Barrandienu a vypravte se na cestu. Ať se již budete striktně držet navržené trasy nebo se necháte jen inspirovat, bude vás to zaručeně bavit. A od půlky dubna navíc můžete sbírat razítka do hrací karty na 14 hotspotech, které jsou rozesety na trase. Mobilní telefon si tentokrát vezměte i do přírody – v průvodci jsou odkazy na 11 super klipů, které vám ukážou nevšední pohledy na místo, kde jste.

Buďte akční a navštivte nás na Info/akčním stánku Barrandien. Ten bude otevřen v areálu Lomů Mořina koncem května. Máme pro vás připravenu spoustu her a soutěží o Trilobitcoiny za které si pořídíte  zajímavé ceny. Podrobnosti o info/akčním stánku budou na našem webu  v sekci akcí. Jak to na stánku frčelo vloni se můžete podívat zde.

Nechcete být akční? Tak zkuste některou z našich vycházek za pražskými stromy. Na jaře proběhne nejméně jedna a další pak ukážou zajímavé velikány a jejich příběhy v průběhu celého roku. Každý návštěvník si z vycházky odnese malou pozornost. Jak vypadala loňská úspěšná jarní vycházka se mrkněte zde. Nechce se vám čekat na organizovanou vycházku? Inspirujte se v našem průvodci a vyjděte si jen tak.

To a mnohem víc pro vás připravujeme na nadcházející jaro. Sledujte web AK i naše sociální sítě – Facebook a Twitter.