PF 2022

29. 12. 2021

 

Vážení přátelé,

ze srdce vám všem přejeme, šťastná a radostná shledání a mnoho dobrého do nového roku 2022.

Nadcházející „dvojkový“ rok je pro nás rokem výjimečným, protože v něm Agentura Koniklec oslaví kulatiny.

Narodili jsme se počátkem devadesátých let minulého století, kdy část členů 01/71 základní organizace Českého svazu ochránců přírody Koniklec založila občanské sdružení s názvem Agentura Koniklec. Jeho posláním bylo vymýšlet a uskutečňovat v nových svobodných poměrech velké celostátní i mezinárodní projekty nikoliv na zájmové, ale na profesionální úrovni.

Za uplynulá tři desetiletí jsme zažili hodně dobrého i zlého, radosti i strasti. Stejně jako vy a celá společnost. Ale jsme za všechny zkušenosti rádi, jsme hrdí na vše, co jsme dokázali a chceme v našem úsilí spolu s vámi pokračovat i nadále. Pro Zemi, pro člověka, společně a chytře.

 

Vše dobré za Agenturu Koniklec přejí

Mirek Lupač a David Kunssberger

 

(ne)tradiční kalendář Agentury Koniklec

Významné výročí chceme připomínat i prostřednictvím našeho tradičního kalendáře. Ten pro rok 2022 jsme pojali jako malé poděkování těm, kteří s námi za uplynulých 30 let ušli kousek společné cesty. I proto je letošní kalendář složen z fotografií, jejichž autory jsou právě někteří z našich spolupracovníků. Snímky doplňují krásné básně další z našich spolupracovnic paní Jitky Osičky. Když si texty necháte rozeznít pod fotkami jako doprovod, třeba se vám příběhy 12 měsíců spojí dohromady jako výpověď o tom, co je pro nás v Agentuře Koniklec důležité.

Jestli se vám kalendář zalíbí, můžete si nastavit zobrazování fotografií na ploše počítače podle tohoto návodu.

 

 

Který jsme Koniklec?

Rodokmen pražských konikleců najdete zde