best css templates
Váš společník na výlet
Užitečné informace do terénu
Žádné tabule ani QR kódy
Pro zařízení Android

O digitální interpretaci

Interpretace přírodního dědictví je víc, než jen předávání informací a vědomostí o přírodě, jak jsme zvyklí ze školy. Je to způsob, jak nechat na návštěvníka, poutníka či turistu působit kouzlo místa, jak jej vtáhnout do děje, dovolávat se jeho vlastních zkušeností a přimět ho k navázání vztahu - interakci s místem. 
Interpretace přírody nejen zprostředkuje nové znalosti a poučení, ale posiluje vztah k místu a k přírodě a pomáhá porozumět, prožít a vytvořit si osobní pouto. Je založena na komunikaci a emoci ...

Mapa

Prohlédněte si mapu míst, v nichž vás appka provede. A další budou přibývat :-)


Appka

Běží na Androidu

Appka běží na všech zařízeních s Androidem 7.0 a novějším. Funguje tedy prakticky ve všech soudobých mobilech a tabletech.

Jednoduché ovládání

Ovládání zvládne každý. Nejsou zde žádné záludnosti, které by mohly překvapit běžného uživatele.

Nečekané pohledy

Přímo na místě vašeho výletu či procházky získáte pohledy, které sami nemůžete vidět. Třeba záběry z dronu nebo pohled pod zem ...

Aktualizované

Navštívená místa se mění. A s ním se mění i obsah appky. Tak aby vám nic neuteklo.


Aplikace jsou hned dvě - inNatura má i svojí menší sestřičku, která je o maličko chytřejší, ale provede vás jen po vrchu Parukářka.

Aktualizované verze aplikací procházejí publikačním procesem na aplikačním tržišti. Nedočkavci si je mohou stáhnout z našeho webu.

         

Parukářka                            inNatura

© Copyright Agentura Koniklec, o. p. s.