Druhý díl oblíbeného průvodce Stezkami Barrandienu má digitální vrstvu

27. 12. 2018

Na sklonku roku 2018 vydala Agentura Koniklec pokračování úspěšného a oblíbeného průvodce Stezkami Barrandienu. Ten zahrnuje 11 nových tras pražské i středočeské části Barrandienu.

Průvodce je zpracovaný čtivou formou – je zpracován formou „sešitu“ s výpisky všeho důležitého, co je k realizaci výletu potřeba – kam se vydat, jakou trasou jít, čím jsou místo na trase významná a zajímavá, jakou dopravou se dostat do výchozího a z cílového bodu, mapka, fotografie. Navíc je v praktickém formátu s kroužkovou vazbou, která je vhodnější než klasická kniha s mapou v příloze.

Oproti prvnímu dílu je vylepšen o novinku – digitální vrstvu. Jejím smyslem je ještě více rozšířit prožitek návštěvníka z konkrétního místa prostřednictvím obsahu, který může být interpretován pouze digitálním způsobem, tedy zejména audionahrávek, videospotů, případně rozsáhlejšího obrazového či textového doprovodu.

Věříme, že průvodce bude využit jak individuálními návštěvníky Barrandienu, tak i jako podklad pro organizování exkurzí  či pro tvorbu výukových programů pro děti.

Zájemci o výtisk tohoto unikátního díla si jej mohou objednat na e-mailu info@koniklec.cz. Díky podpoře MŽP je průvodce k dispozici bezplatně. V případě zaslání poštou, budou účtovány expediční náklady – poštovné a balné (cca. 50 Kč).

Průvodce je dostupný i v elektronické podobě na  webových stránkách AK.